Uživatelské jméno:     Heslo:    
Pro registrované
V databázi je právě 3 690 pozemků. Vítáme Vás!

Jihočeský kraj

31 - 40 (242)

 
 
 
 
 

 
 
Přesná poloha na mapě
 
 
 

K prodeji, soubor pozemků v lokalitě Nové Hra

České Budějovice pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 31 231 m2
 
Cena: 128 Kč/m2  (3 997 568 Kč)
 
Přibližná poloha na mapě
Přibližná poloha na mapě
 
 
 

K prodeji, investiční pozemky v lokalitě Třeb

Jindřichův Hradec pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 4 659 m2
 
Cena: 2 700 Kč/m2  (12 579 300 Kč)
 
Přibližná poloha na mapě
Přibližná poloha na mapě
 
 
 

K prodeji, soubor pozemků, s platným SP, k vý

Jindřichův Hradec pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 3 915 m2
 
Cena: 6 181 Kč/m2  (24 198 615 Kč)
 
 
 
 

 
 
 
 
 

Tábor pozemek pro smíšenou výstavbu
Velikost: 4 432 m2
 
Cena: 36 Kč/m2  (159 552 Kč)
 
Přibližná poloha na mapě
Přibližná poloha na mapě
 
 
 

Borkovice

Tábor pozemek pro smíšenou výstavbu
Velikost: 7 295 m2
 
Cena: 85 Kč/m2  (620 075 Kč)
 
Přibližná poloha na mapě
Přibližná poloha na mapě
 
 
 

Pozemek v návrhové ploše smíšené výrobní, k.ú

Strakonice pozemek pro komerční výstavbu
Velikost: 6 728 m2
 
Cena: 300 Kč/m2  (2 018 400 Kč)
 
 
 
 

 
 
Přesná poloha na mapě
 
 
 
Barevné rozlišení:  Bytová výstavba    Smíšená výstavba    Komerční výstavba    Ostatní   
 
provozovatel serveru - info@pozemky.cz - tel: +420 607 688 144, +420 603 147 722