Pro registrované
V databázi je právě 3 688 pozemků. Vítáme Vás!
Karlovarský kraj
171 - 180 (211)
OTOVICE
Karlovy Vary pozemek pro komerční výstavbu
Velikost: 757 m2
Cena: 3 106 Kč/m2 (2 351 242 Kč)
Přibližná poloha na mapě
CHEB
Cheb pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 712 m2
Cena: 3 089 Kč/m2 (2 199 368 Kč)
Přibližná poloha na mapě
CHEB
Cheb pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 1 431 m2
Cena: 2 760 Kč/m2 (3 949 560 Kč)
Přibližná poloha na mapě
OSTROV
Karlovy Vary pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 1 659 m2
Cena: 2 799 Kč/m2 (4 643 541 Kč)