Pro registrované
V databázi je právě 3 689 pozemků. Vítáme Vás!
Pardubice
11 - 20 (82)
Prodej pozemku k bydlení, Nové Holešovice - S
Pardubice pozemek pro výstavbu RD
Velikost: -
Cena: -
Přesná poloha na mapě
Labětín (10 449 m2)
Pardubice pozemek pro komerční výstavbu
Velikost: 10 449 m2
Cena: 380 Kč/m2 (3 970 620 Kč)