Pro registrované
V databázi je právě 3 689 pozemků. Vítáme Vás!
Benešov
21 - 30 (49)
Pastviny a louky 6,8 ha, Neveklov, okr. Beneš
Benešov pozemek Ostatní
Velikost: -
Cena: -
Přesná poloha na mapě
Prodej komerčního pozemku k zemědělství, 6,8
Benešov pozemek pro komerční výstavbu
Velikost: -
Cena: -
Přesná poloha na mapě
RABYNĚ
Benešov pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 1 675 m2
Cena: 2 499 Kč/m2 (4 185 825 Kč)