Pro registrované
V databázi je právě 3 690 pozemků. Vítáme Vás!
Mělník
21 - 30 (36)
MĚLNÍK
Mělník pozemek Ostatní
Velikost: 3 246 m2
Cena: 900 Kč/m2 (2 921 400 Kč)
Přibližná poloha na mapě
Prodej pozemků o celkové výměře 4625 m2, Zále
Mělník pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 4 625 m2
Cena: 1 946 Kč/m2 (9 000 250 Kč)
VŠETATY
Mělník pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 23 788 m2
Cena: 1 273 Kč/m2 (30 282 124 Kč)
Přibližná poloha na mapě
VELKÝ BOREK
Mělník pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 802 m2
Cena: 997 Kč/m2 (799 594 Kč)
Přibližná poloha na mapě
SPOMYŠL
Mělník pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 1 266 m2
Cena: 3 621 Kč/m2 (4 584 186 Kč)
Přibližná poloha na mapě
SPOMYŠL
Mělník pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 1 265 m2
Cena: 3 557 Kč/m2 (4 499 605 Kč)
Přibližná poloha na mapě
MŠENO
Mělník pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 4 412 m2
Cena: 2 130 Kč/m2 (9 397 560 Kč)