Pro registrované
V databázi je právě 3 687 pozemků. Vítáme Vás!
Karlovarský kraj
131 - 140 (211)
TŘEBEŇ
Cheb pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 792 m2
Cena: 3 030 Kč/m2 (2 399 760 Kč)
Přibližná poloha na mapě
CHODOV
Sokolov pozemek Ostatní
Velikost: 3 279 m2
Cena: 3 046 Kč/m2 (9 987 834 Kč)
Přibližná poloha na mapě
KYNŠPERK NAD OHŘÍ
Sokolov pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 2 983 m2
Cena: 498 Kč/m2 (1 485 534 Kč)
Přibližná poloha na mapě
AŠ
Cheb pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 1 050 m2
Cena: 1 847 Kč/m2 (1 939 350 Kč)
Přibližná poloha na mapě
DALOVICE
Karlovy Vary pozemek Ostatní
Velikost: 1 025 m2
Cena: 1 268 Kč/m2 (1 299 700 Kč)