Pro registrované
V databázi je právě 3 688 pozemků. Vítáme Vás!
Karlovarský kraj
141 - 150 (211)
CHODOV
Sokolov pozemek pro komerční výstavbu
Velikost: 1 637 m2
Cena: 2 636 Kč/m2 (4 315 132 Kč)
Přibližná poloha na mapě
VALEČ
Karlovy Vary pozemek Ostatní
Velikost: 4 174 m2
Cena: 3 473 Kč/m2 (14 496 302 Kč)