Pro registrované
V databázi je právě 3 690 pozemků. Vítáme Vás!
Karlovarský kraj
41 - 50 (211)
OSTROV
Karlovy Vary pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 835 m2
Cena: 2 541 Kč/m2 (2 121 735 Kč)
Přibližná poloha na mapě
SADOV
Karlovy Vary pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 1 003 m2
Cena: 2 094 Kč/m2 (2 100 282 Kč)
Přibližná poloha na mapě
SADOV
Karlovy Vary pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 21 419 m2
Cena: 409 Kč/m2 (8 760 371 Kč)
Přibližná poloha na mapě
OSTROV
Karlovy Vary pozemek Ostatní
Velikost: 383 m2
Cena: 1 956 Kč/m2 (749 148 Kč)
Přibližná poloha na mapě
VOJTANOV
Cheb pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 1 031 m2
Cena: 1 513 Kč/m2 (1 559 903 Kč)
Přibližná poloha na mapě
VOJTANOV
Cheb pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 1 053 m2
Cena: 1 605 Kč/m2 (1 690 065 Kč)