Pro registrované
V databázi je právě 3 690 pozemků. Vítáme Vás!
Karlovarský kraj
31 - 40 (211)
HORNÍ SLAVKOV
Sokolov pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 925 m2
Cena: 1 070 Kč/m2 (989 750 Kč)
Přibližná poloha na mapě
SOKOLOV
Sokolov pozemek pro komerční výstavbu
Velikost: 6 203 m2
Cena: 550 Kč/m2 (3 411 650 Kč)
Přibližná poloha na mapě
MERKLÍN
Karlovy Vary pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 6 666 m2
Cena: 2 985 Kč/m2 (19 898 010 Kč)
Přibližná poloha na mapě
CHLUM SVATÉ MÁŘÍ
Sokolov pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 2 158 m2
Cena: 1 205 Kč/m2 (2 600 390 Kč)
Novinka
Přibližná poloha na mapě
KARLOVY VARY
Karlovy Vary pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 3 902 m2
Cena: 1 360 Kč/m2 (5 306 720 Kč)