Pro registrované
V databázi je právě 3 689 pozemků. Vítáme Vás!
Mladá Boleslav
41 - 50 (52)
BENÁTKY NAD JIZEROU
Mladá Boleslav pozemek Ostatní
Velikost: 6 490 m2
Cena: 76 Kč/m2 (493 240 Kč)
Přibližná poloha na mapě
Prodej pozemku Písková Lhota, 1913 m2
Mladá Boleslav pozemek Ostatní
Velikost: 1 913 m2
Cena: 34 Kč/m2 (65 042 Kč)
Přibližná poloha na mapě
Ostatní plocha v k.ú. Kochánky
Mladá Boleslav pozemek Ostatní
Velikost: 11 m2
Cena: 80 Kč/m2 (880 Kč)
Přibližná poloha na mapě
Trvalý travní porost v k.ú. Kochánky
Mladá Boleslav pozemek Ostatní
Velikost: 337 m2
Cena: 50 Kč/m2 (16 850 Kč)