Uživatelské jméno:     Heslo:    
Pro registrované
V databázi je právě 3 690 pozemků. Vítáme Vás!

Příbram

1 - 10 (62)

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

Příbram pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 897 m2
 
Cena: 4 459 Kč/m2  (3 999 723 Kč)
 
Přibližná poloha na mapě
Přibližná poloha na mapě
 
 
 

Prodej pozemku k bydlení se stavebním povolen

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
Přesná poloha na mapě
 
 
 

Prodej, pozemek k bydlení, Nová Ves pod Pleší

Příbram pozemek pro výstavbu RD
Velikost: -
 
Cena: -
 
Přesná poloha na mapě
Přesná poloha na mapě
 
 
 

BUKOVÁ U PŘÍBRAMĚ

Příbram pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 4 212 m2
 
Cena: 2 849 Kč/m2  (11 999 988 Kč)
 
 
 
 

 
 
 
 
 

Příbram pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 2 348 m2
 
Cena: 2 662 Kč/m2  (6 250 376 Kč)
 
Přibližná poloha na mapě
Přibližná poloha na mapě
 
 
 
Barevné rozlišení:  Bytová výstavba    Smíšená výstavba    Komerční výstavba    Ostatní   
 
provozovatel serveru - info@pozemky.cz - tel: +420 607 688 144, +420 603 147 722