Uživatelské jméno:     Heslo:    
Pro registrované
V databázi je právě 3 687 pozemků. Vítáme Vás!

Hl. město Praha

1 - 10 (28)

[bez názvu]

Praha 8 pozemek pro výstavbu RD
Velikost: -
 
Cena: -
 
Přesná poloha na mapě
Přesná poloha na mapě
 
 
 

[bez názvu]

Praha 10 pozemek Ostatní
Velikost: -
 
Cena: -
 
Přesná poloha na mapě
Přesná poloha na mapě
 
 
 

Pronájem pozemku s garážemi, ul. Dobšická, Pr

Praha 9 pozemek Ostatní
Velikost: 450 m2
 
Cena: 20 000 Kč/m2  (9 000 000 Kč)
 
 
 
 

PRAHA 8

Praha 8 pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 909 m2
 
Cena: 24 752 Kč/m2  (22 499 568 Kč)
 
 
 
 

PRAHA 10

Praha 10 pozemek Ostatní
Velikost: 418 m2
 
Cena: 7 153 Kč/m2  (2 989 954 Kč)
 
 
 
 

[bez názvu]

Praha 1 pozemek Ostatní
Velikost: -
 
Cena: -
 
Přesná poloha na mapě
Přesná poloha na mapě
 
 
 

[bez názvu]

Praha 4 pozemek pro výstavbu RD
Velikost: -
 
Cena: -
 
Přesná poloha na mapě
Přesná poloha na mapě
 
 
 

Prodej,stavebního pozemeku 1894 m2, Praha 5

Praha 5 pozemek pro výstavbu RD
Velikost: -
 
Cena: -
 
Přesná poloha na mapě
Přesná poloha na mapě
 
 
 

[bez názvu]

Praha 5 pozemek Ostatní
Velikost: -
 
Cena: -
 
Přesná poloha na mapě
Přesná poloha na mapě
 
 
 

[bez názvu]

Praha 10 pozemek Ostatní
Velikost: -
 
Cena: -
 
Přesná poloha na mapě
Přesná poloha na mapě
 
 
 
Barevné rozlišení:  Bytová výstavba    Smíšená výstavba    Komerční výstavba    Ostatní   
 
provozovatel serveru - info@pozemky.cz - tel: +420 607 688 144, +420 603 147 722