Uživatelské jméno:     Heslo:    
Pro registrované
V databázi je právě 3 687 pozemků. Vítáme Vás!

Hl. město Praha

21 - 28 (28)

[bez názvu]

Praha 9 pozemek pro výstavbu RD
Velikost: -
 
Cena: -
 
Přesná poloha na mapě
Přesná poloha na mapě
 
 
 

[bez názvu]

Praha 8 pozemek pro komerční výstavbu
Velikost: -
 
Cena: -
 
Přesná poloha na mapě
Přesná poloha na mapě
 
 
 

[bez názvu]

Praha 9 pozemek pro výstavbu RD
Velikost: -
 
Cena: -
 
Přesná poloha na mapě
Přesná poloha na mapě
 
 
 

PRAHA 10

Praha 10 pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 516 m2
 
Cena: 34 500 Kč/m2  (17 802 000 Kč)
 
 
 
 

[bez názvu]

Praha 5 pozemek Ostatní
Velikost: -
 
Cena: -
 
Přesná poloha na mapě
Přesná poloha na mapě
 
 
 

PRAHA 6

Praha 6 pozemek Ostatní
Velikost: 217 m2
 
Cena: 1 382 Kč/m2  (299 894 Kč)
 
 
 
 

PRAHA 5

Praha 5 pozemek Ostatní
Velikost: 540 m2
 
Cena: -
 
 
 
 

1,1 Praha-Koloděje

Hl. město Praha pozemek Ostatní
Velikost: 11 356 m2
 
Cena: dohodou Kč/m2
 
 
 
 
Barevné rozlišení:  Bytová výstavba    Smíšená výstavba    Komerční výstavba    Ostatní   
 
provozovatel serveru - info@pozemky.cz - tel: +420 607 688 144, +420 603 147 722