Uživatelské jméno:     Heslo:    
Pro registrované
V databázi je právě 3 684 pozemků. Vítáme Vás!

Středočeský kraj

511 - 520 (578)

POTĚHY

Kutná Hora pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 497 m2
 
Cena: 2 796 Kč/m2  (1 389 612 Kč)
 
Přibližná poloha na mapě
Přibližná poloha na mapě
 
 
 

HRADEŠÍN

Kolín pozemek Ostatní
Velikost: 2 614 m2
 
Cena: 822 Kč/m2  (2 148 708 Kč)
 
Přibližná poloha na mapě
Přibližná poloha na mapě
 
 
 

TRNOVÁ

Praha - západ pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 1 524 m2
 
Cena: 6 900 Kč/m2  (10 515 600 Kč)
 
 
 
 

 
 
Přesná poloha na mapě
 
 
 

1,4 ha pozemek v Čáslavi

Kutná Hora pozemek Ostatní
Velikost: 14 253 m2
 
Cena: -
 
Přibližná poloha na mapě
Přibližná poloha na mapě
 
 
 

VELEŇ

Praha - východ pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 801 m2
 
Cena: 14 918 Kč/m2  (11 949 318 Kč)
 
Přibližná poloha na mapě
Přibližná poloha na mapě
 
 
 

0,5 ha u Velvar

Kladno pozemek Ostatní
Velikost: 5 675 m2
 
Cena: 60 Kč/m2  (340 500 Kč)
 
 
 
 

 
 
Přesná poloha na mapě
 
 
 

Prodej stavebního pozemku 900 m2, Ohrobec, ul

 
 
 
 
 

 
 
Přesná poloha na mapě
 
 
 
Barevné rozlišení:  Bytová výstavba    Smíšená výstavba    Komerční výstavba    Ostatní   
 
provozovatel serveru - info@pozemky.cz - tel: +420 607 688 144, +420 603 147 722