Pro registrované
V databázi je právě 3 689 pozemků. Vítáme Vás!
Česká Lípa
11 - 20 (59)
Heřmanice u Žandova (3 216 m2)
Česká Lípa pozemek pro smíšenou výstavbu
Velikost: 3 216 m2
Cena: 500 Kč/m2 (1 608 000 Kč)
Prodej pozemku v Janově u Nového Boru
Česká Lípa pozemek Ostatní
Velikost: -
Cena: -
Přesná poloha na mapě
Prodej pozemku 957 m2 k bydlení v Horní Libch
Česká Lípa pozemek pro výstavbu RD
Velikost: -
Cena: -
Přesná poloha na mapě
Prodej pozemku, 967 m2, Újezd u Jestřebí
Česká Lípa pozemek pro výstavbu RD
Velikost: -
Cena: -
Přesná poloha na mapě
Prodej pozemku k zastavění, 641 m2, Újezd u J