Pro registrované
V databázi je právě 3 690 pozemků. Vítáme Vás!
Praha - západ
11 - 20 (55)
Bratřínov (7 840 m2)
Praha - západ pozemek pro smíšenou výstavbu
Velikost: 7 840 m2
Cena: 70 Kč/m2 (548 800 Kč)
Přibližná poloha na mapě
Bratřínov (8 413 m2)
Praha - západ pozemek pro smíšenou výstavbu
Velikost: 8 413 m2
Cena: 68 Kč/m2 (572 084 Kč)
Přibližná poloha na mapě
Bratřínov 19 242 m2
Praha - západ pozemek pro smíšenou výstavbu
Velikost: 19 242 m2
Cena: 124 Kč/m2 (2 386 008 Kč)
Přibližná poloha na mapě
Bratřínov (11 086 m2)
Praha - západ pozemek pro smíšenou výstavbu
Velikost: 11 086 m2
Cena: 68 Kč/m2 (753 848 Kč)
Přibližná poloha na mapě
Noutonice - Stavební pozemek
Praha - západ pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 1 362 m2
Cena: -
Novinka
Přesná poloha na mapě
JESENICE
Praha - západ pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 1 151 m2
Cena: 6 941 Kč/m2 (7 989 091 Kč)
Přibližná poloha na mapě
ČERVENÝ ÚJEZD
Praha - západ pozemek pro výstavbu RD
Velikost: 1 025 m2
Cena: 8 490 Kč/m2 (8 702 250 Kč)